Звернення народних депутатів - представників депутатської групи «Суверенна європейська Україна»

11 Березень 2014

Україна сьогодні переживає найтяжчий період у своїй сучасній історії. Йде реальна боротьба за нашу незалежність та територіальну цілісність. На передовій цієї боротьби сьогодні стали наші військовослужбовці.

Кілька років поспіль зрадники України в міністерських кріслах знищували вітчизняну армію. Але завдяки незламному військовому духу та звитязі, наші війська готові дати відсіч будь-яким загарбникам. І це вони зараз доводять своїми діями в Криму. Чисельність нашої армії зростає щодня. Десятки тисяч українських патріотів кожного дня записуються у добровольці. Проте для повноцінної армії потрібні не тільки солдати, а ще й сучасна зброя та матеріально-технічне забезпечення збройних сил України.

Сьогодні у Верховній Раді міністр оборони України Ігор Тенюх звернувся до українських патріотів з проханням допомогти фінансово збройним силам України. Ми, народні депутати України, представники депутатської групи «Суверенна європейська Україна», прийняли рішення терміново надати безповоротну фінансову допомогу українським збройним силам на загальну суму 16 мільйонів гривень.

Ми закликаємо всіх народних депутатів, бізнесменів, громадських діячів та всіх небайдужих громадян України, відгукнутися на заклик про допомогу від нашої армії та приєднатися до цієї ініціативи.

Реквізити Міністерства оборони України

Одержувач: Міністерство оборони України;
Код ЄДРПОУ: 00034022;
Банк: Державна казначейська служба України, м. Київ;
Код банку МФО: 820172;

Реєстраційні рахунки:
31254307218611 -- матеріально-технічне забезпечення;
31257304218611 -- медичне забезпечення.

У разі бажання юридичних і фізичних осіб здійснювати перерахування коштів безпосередньо військовим частинам та установам пропонується звертатися безпосередньо до командирів (начальників) на місцях.

Народні депутати України:

І.Єремеєв

С.Івахів

С.Мартиняк

С.Лабазюк

В.Литвин

Я.Москаленко

І.Фурсін