Збережи життя солдату: Ярослав Москаленко передав нову партію допомоги до навчального центру Десна

19 Вересень 2014

Уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна", народний депутат Ярослав Москаленко (мажоритарний округ №96) передав до 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України партію карематів.

А вже найближчим часом воїни одержать від Ярослава Москаленка і одне з найнеобхіднішого – високоякісні солдатські каски європейського виробництва.  Такі вже врятували не одну сотню солдатських життів на Донбасі.

Але не лише матеріальна підтримка потрібна нашим бійцям. Дуже важливо для кожного солдата усвідомлювати, що воює він не за абстрактну державу, не за якийсь невидимий народ, а конкретно за ось цих людей, які вдячні йому за віддану самопожертву.

Тому перед солдатами-добровольцями виступили музичні колективи зі столиці, зокрема, самодіяльний ансамбль «Маки». Кожен з воїнів одержав від ансамблю символ – червоний мак, виготовлений дівчатами-музикантами власноруч.

Окрім народних, виконали музиканти і твори на власні тексти. В авторських піснях лунали актуальні теми: Революція Гідності, російська агресія, прагнення миру і злагоди в українському суспільстві. Послухали добровольці і жіночий вокальний спів, і виступ саксофоніста. Приємно було молодим воїнам запросити на танець дів-чат, котрі приїхали підтримати їх у цей непростий час.

Дивлячись на те, як український народ згуртувався для підтримки своєї армії, кожен може зробити висновок: яким би підступним і зарозумілим не був наш ворог – у єдності та взаємодопомозі ми незнищенні. Іванківський район шанує своїх синів, які добровільно вирушили на захист Батьківщини і надалі віддаватиме всі сили для їх підтримки та захисту.