"Збережи життя солдату": 25 батальйон перед відправкою у зону АТО повністю укомплектовано бронежилетами

9 Липень 2014

25 батальйон територіальної оборони Київщини на 100% забезпечено бронежилетами. Це стало можливим після того, як уповноважений депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Ярослав Москаленко передав додаткову партію відповідних елементів захисту до навчального центру Збройних Сил "Десна".

Основний кістяк батальйону складають добровольці із Вишгородського району Київської області. Вже незабаром хлопці будуть передислоковані до зони проведення АТО.

Разом із 32 бронежилетами також було закуплено 3 дизель-генератори для забезпечення безперебійного енергоживлення в усіх необхідних локаціях.

Перед використанням бронежилетів у бойових умовах, пластини 4 рівня захисту були протестовані військовими на міцність. Перевірку амуніція пройшла успішно.

До слова, це не перша допомога 25-ому батальйону. Два тижні тому Ярослав Москаленко придбав 460 карематів для того, щоб організувати солдатам мінімально необхідні умови для відпочинку і відновлення сил.

Нагадаємо, протягом декількох місяців активно реалізується кампанія «Збережи життя солдату». У рамках ініціативи народні депутати із групи "Суверенна європейська Україна" налагодили системну роботу щодо поставки на передову найнеобхіднішого – бронежилетів 4 рівня захисту, сучасних рацій із великим радіусом дії, тепловізорів, спеціалізованих карет швидкої допомоги, захисних шоломів, різних елементів амуніції, медичних препаратів, - всього того, що дозволить убезпечити солдата від ризиків для життя і здоров’я.