Загальне декларування доходів пересічних громадян не на часі - Ярослав Москаленко

4 Квітень 2017

Депутатська група "Воля народу" закликає уряд відмовитись від запланованого запровадження загального декларування фізичних осіб до кінця року. Про це на пленарному засіданні ВР заявив лідер групи Ярослав Москаленко. 

"Ми твердо переконані, що ідея із загальним декларуванням доходів пересічних громадян не на часі. Навіть більше – вона шкідлива до повного аудиту нинішньої роботи НАЗК та нормалізації її функціонування. Це просто доведе до колосальної  точки кипіння. Ми вимагаємо від уряду почути нас і відмовитись від такої ініціативи", - заявив народний депутат. 

Він нагадав, що сьогодні проблема із подачею декларацій в рамках другої хвилі е-декларування. "Ми не можемо навести лад із сотнями тисяч декларацій. Ви можете собі тільки уявити, який подарунок пропонується під ялинку? На секунду - це 35 мільйонів документів", - зауважив парламентарій. 

Разом з тим, Я.Москаленко закликав всі парламентські фракції підтримати ініціативу "Волі народу" і проголосувати за введення незалежного аудиту роботи НАЗК за прикладом аудиту НАБУ. "Законопроект вже зареєстровано у парламенті. Актуальність цього аудиту зашкалює настільки, що навіть голова НАЗК підтримала нашу пропозицію і згодна на міжнародний аудит", - сказав він.