Ярослав Москаленко застеріг Володимира Зеленського від появи в його команді носіїв «битих цінностей»

22 Квітень 2019

Президентські вибори в Україні чітко продемонстрували досягнення держави, тенденції внутрішніх помилок, настрої та запити суспільства. Результат виборів – це результат діяльності всіх політиків протягом 27 років. Треба зробити висновки і йти далі. На цьому наголосив народний депутат голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко під час Погоджувальної ради. 

“Учора український народ остаточно визначився з пріоритетами на найближчі 5 років. Ми можемо по-різному ставитися до формату роботи, результатів та досягнень за останню п’ятирічку. Але навряд чи хтось зможе заперечити, що вперше за часи незалежності ми закріпили свої основні ознаки ідентичності українства. На східних кордонах Європи діє повноцінна держава з потужнім військом, єдиними вірою та мовою, яка зарекомендувала себе потужнім форпостом для Західного світу”, – зазначив політик. 

“При цьому вибір людей однозначно вказує, що вибудовуючи зовнішню політику і долаючи загрози, влада недостатньо приділяла уваги умовам всередині”, – додав він. 

Відповідальність за підсумки виборів несуть всі, хто був при владі чи в опозиції: “Перш, ніж рухатись далі, ми маємо правильно усвідомити, що влада й опозиція відповідальні за те, що відбувається протягом 27 років незалежності. Політика штучно поділила країну на два табори, через що народ втратив орієнтир і впевненість у самій державі. Тому результат 21 квітня – це оцінка діяльності всіх політиків”.
 
На думку парламентаря, люди втомилися від стрімких реформ, адже щедрого результату чекали вже завтра. І занадто зайвих функцій приписали президенту: “Звичайно, різкий старт реформ в соціально-економічній сфері вплинув на вибір людей. Народ втомився і він чекає, що через тиждень після обрання Зеленського тарифи впадуть, а зарплати виростуть. А такого не буде. Гірка реальність, бо це точно не залежить ні від Зеленського, ні від Порошенка”. 

Політик зауважив, чому так важлива саме президентська команда: вона впливатиме на прийняття рішень, від яких залежатиме життя людей і життєдіяльність країни. 

“Вибори показали, що люди хочуть нових облич в політиці. Вкрай важливим є те, щоб не відбулося підміни понять, щоб під новою обкладинкою не ховались носії «битих цінностей» або патологічно некомпетентні особистості. І я дуже сподіваюся, що в команді Зеленського не буде людей, хто вважатиме, що Україна – сировинний придаток Європи, не буде осіб, які ігноруватимуть інтереси суспільства”, – резюмував він.