Ярослав Москаленко закликає створити ТСК для перевірки Нафтогазу і Укргазвидобування

19 Листопад 2018

Голова депутатської групи «Воля народу» Ярослав Москаленко переконаний в необхідності створення ТСК для перевірки діяльності державних НАК «Нафтогаз України» і дочірнього ПАТ «Укргазвидобування».

«Сьогодні вже на часі створення ТСК та проведення аудиту роботи в державних компаніях “Укргазвидобування” та НАК “Нафтогаз України”. Пора пролити світло на багатомільярдні махінації», – заявив він під час погоджувальної ради.

Парламентарій жорстко розкритикував результати роботи НАК “Нафтогаз України” та Укргазвидобування за останні роки на фоні десятикратного зростання ціни на газ: «Закон про ринок газу не виконується, ринок газу для ТКЕ і населення не створено, розділення НАКу не відбулося, модернізація ГТС не здійснюється, обіцяне підвищення внутрішнього видобутку газу провалено».

У свою чергу, зауважив народний депутат, топ-менеджмент перекладає відповідальність за весь провал на центральну владу. «Головною причиною керівник УГД називає те, що міністерство не видало необхідну кількість ліцензій на розробку нових родовищ. Що відбувається, колеги, одні мільярди закопують в розробки «так і не виділених» родовищ, інші - за це виписують собі мільйонні премії», - наголосив він.