Ярослав Москаленко закликав захистити українську ГТС від приватизації

2 Жовтень 2018

Голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко вимагає від парламенту не допустити відчуження українських газових магістралей. 

"Керівництво Нафтогазу звертається до РНБО з питанням, що робити далі з Укртрансгазом з натяком на продаж іноземному інвестору. А вчора нам Коболєв сам це підтвердив на ток-шоу. Заспокоює одне, колеги, що створення так званого "консорціуму Коболєва", точніше рішення про ньому, має прийматися у цій залі. І я хочу зараз сказати тим, хто стоїть за цими «горе-менеджерами» - це рішення не пройде", - заявив політик з трибуни Верховної Ради. 

Парламентарій навів статистику, що у 2016 р. збиток “Укртрансгазу” складав 5,6 млрд грн, у 2017 р. - 24,8 млрд грн, за перше півріччя 2018 р. – 18,3 млрд грн. "Компанія, яка має по своїй суті займатися транспортуванням і має на цьому заробляти, сьогодні банкрот. Її довели до тотального банкрутства", - обурений Я.Москаленко.

Парламентарій також повідомив, що протягом останнього місяця виконавчою службою були заблоковані рахунки “Укртрансгазу” та його філії, що застосовувались для виплати зарплати 19-тисячному колективу. Натомість, зауважив народний депутат, у НАК "Нафтогаз України" звітують про ефективність і надприбутки для держави, а топ-менеджерам виписуються мільйонні премії і зарплати.