Ярослав Москаленко закликав посадовців вирішити проблему навколо НСТУ

1 Жовтень 2018

Ситуація, що склалася навколо Національної суспільної телерадіокомпанії України, є нездоровою та потребує термінового вирішення. На цьому під час погоджувальної ради наголосив голова групи «Воля народу» Ярослав Москаленко. 

«Не для того ми приймали закон про суспільне мовлення, щоб сьогодні бачити, як мовнику виключають аналогову трансляцію по Україні, – зауважив він. – Канал фінансується за кошти платників податків. Ми закликаємо менеджмент «UA Першого» разом з відповідальними посадовцями знайти точки дотику, запустити нормальну роботу каналу. Страждають як звичайні працівники каналу, так і глядачі по всій Україні».

Ярослав Москаленко також закликав парламент розглянути на цьому тижні законопроект 8441 в частині реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації. «Потрібно врегулювати на законодавчому рівні питання, які виникли на першому етапі реформи. Законопроектом запроваджуються додаткові механізми захисту прав трудових колективів включно із закріпленням права на назву видання, також зберігається майно редакцій», – пояснив він.