Ярослав Москаленко закликав підтримати освітню реформу

5 Вересень 2017

Голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко з трибуни Верховної Ради закликав парламент підтримати у цілому освітню реформу. 

"Влада має повернутись до освітян обличчям. Від нашого рішення залежить питання історичного виживання нації. Тому ми маємо повернути увагу держави до праці педагога, на ділі змінивши її відношення до всієї галузі. Це стосується не лише нового закону про освіту, а й закладання реальних коштів у державному бюджеті на наступний рік. Ми маємо стимулювати прихід молоді на роботу в освітню галузь, показати реальну перспективу", - підреслив політик.

За його словами, за часи незалежності держава відкинула учителя на нижню сходинку соціальної драбини. "Руїни, які ми маємо на сьогодні – не в занедбаних приміщеннях шкіл, чи відсутності підручників. Руїни ці у відношенні до основи – до учителя. І хоч нині прийнято негативно говорити про період впритул до Незалежності, але мотивація для вчителів тоді існувала. І кістяк педагогів, які працюють сьогодні, вихований саме в ті часи", - сказав він.

Лідер "Волі народу" наголосив, що від рішення Ради залежитеме шлях розвитку країни на десятиріччя вперед. "Хто зна, чи допустили б ми ту злощасну війну, якби ще 25 років тому по іншому віднеслися до школи", - додав політик.