Ярослав Москаленко вимагає відновити Загальнодержавну програму подолання наслідків Чорнобильської катастрофи

20 Квітень 2017

Голова Чорнобильського підкомітету парламенту, лідер депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко вимагає прийняти Загальнодержавну програму подолання наслідків Чорнобильської катастрофи по аналогії з тією, яка діяла до 2010 року. Про це він заявив на зібранні чорнобильців Київщини з нагоди 31-шої річниці аварії на ЧАЕС.

"Не дивлячись на війну, ніхто не знімає відповідальності влади перед тими людьми, які воюють вже 31 рік. Якщо хтось в цій країні думає, що воно само собою розсосеться, то так не станеться. Навпаки, потрібно відновити комплексну програму з подолання наслідків аварії на ЧАЕС, яка діяла до 2010 року", - заявив Я.Москаленко.

Він наголосив, що держава повинна мати своїм пріоритетом ліквідацію наслідків аварії на ЧАЕС. "Парадокс в тому, що світ більше розуміє цю проблему, ніж сама Україна. Ті 28 країн, які входять в Асамблею донорів Чорнобильського фонду «Укриття», зробили більше для цієї ліквідації, чим зробила наша держава", - сказав він.

Народний депутат зауважив, що про Чорнобиль згадують ближче до 26 квітня, "натомість чорнобильці живуть цим кожного дня".