Ярослав Москаленко вимагає доопрацювати медичну реформу до другого читання у парламенті

8 Червень 2017

Верховна Рада мусить доопрацювати до другого читання прийнятий сьогодні за основу законопроект 6327 щодо медичної реформи. На цьому під час свого виступу з трибуни наголосив лідер депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко. 

Він зауважив, що "більш сирого законопроекту до першого читання ще не пропонували". 

"Чому медичний комітет не доповідає по медичній реформі? Виникає й інше запитання - що буде із страховою медициною, про яку ми так довго говорили?", - сказав він.

Також політик висловив сумнів у можливості запустити реформу з 1 січня. "Поїдьте у віддалені села і погляньте, що там робиться. Матеріально-технічне забезпечення на нулі. Де вони візьмуть медикаменти, щоб обслужити людину? Адже лише після обслуговування медичний заклад зможе отримати кошти. Сьогодні немає проблеми потрапити людині до лікаря. Є проблеми у лікаря надати людині послуги, бо вони не мають медикаментів. Досить ганьбити українських лікарів", - підкреслив парламентарій.

Водночас, за словами Я.Москаленка, більш важливої реформи для українського народу, ніж медична, сьогодні немає. "Ми не маємо права гальмувати реформу", - підкреслив політик.