Ярослав Москаленко вшанував пам'ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

26 Квітень 2017

Голова чорнобильського підкомітету Верховної Ради, очільник депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко взяв участь у пам'ятних заходах з нагоди 31-річниці аварії на ЧАЕС, що відбулися у місті Славутич 

За годину до опівночі у Свято-Іллінському храмі відбулася літургія за загиблими ліквідаторами наслідків аварії. Опісля 31 раз вже традиційно прозвучав дзвін храму. 

Пам'ятною ходою славутичани та гості міста пройшли до меморіального знаку "Героям Чорнобиля", а о 00:23 - точний час аварії - відбулася хвилина мовчання. 

"Мав честь покладати квіти з ліквідатором Олександром Петровичем Забірченком, для якого численні обличчя на пам'ятній дошці - не просто фотографії, а особисті спогади про колег та друзів, зображених там", - відзначив Я.Москаленко. 

Нагадаємо, Ярослав Москаленко вимагає прийняти Загальнодержавну програму подолання наслідків Чорнобильської катастрофи по аналогії з тією, яка діяла до 2010 року. "Не дивлячись на війну, ніхто не знімає відповідальності влади перед тими людьми, які воюють вже 31 рік. Якщо хтось в цій країні думає, що воно само собою розсосеться, то так не станеться. Навпаки, потрібно відновити комплексну програму з подолання наслідків аварії на ЧАЕС, яка діяла до 2010 року", - заявив Я.Москаленко.