Ярослав Москаленко пропонує суспільне обговорення бюджету-2017

19 Вересень 2016

Депутатська група "Воля народу" пропонує провести широке суспільне обговорення проекту бюджету-2017, поданого урядом до парламенту. Про це заявив лідер групи, народний депутат Ярослав Москаленко. 

"Сьогодні український парламент і суспільство можуть провести широку дискусію по бюджету країни, щоб не просто думати, як вижити, а закласти перспективи розвитку економіки у майбутньому", - сказав він.

Я.Москаленко відзначив активізацію роботи уряду у руслі бюджетного процесу. "Проект бюджету для розгляду у парламенті отримано не в останню ніч року, а вчасно", - наголосив політик.

Нардеп вважає, що держава якнайшвидше має забезпечити сприятливий бізнес-клімат для зростання інвестиційної привабливості України. "Продовження кредитної програми МВФ - це не привід для радощів. Нам потрібно працювати над тим, щоб кредити видавлювались інвестиціями шляхом розвитку національної економіки. Для цього потрібна дискусія не тільки з суспільством, а й з українським бізнесом", - переконаний політик. 

За словами Я.Москаленка, вітчизняному бізнесу необхідні зрозумілі правила роботи та ефективна боротьба з корупцією. "Все своє свідоме життя, займаючись підприємницькою діяльністю, задаю собі запитання - чому корупція процвітає в Україні? Тому що українська держава чесному підприємцю, який повністю платить податки, не дає гарантій приватної власності. Тому що якийсь районний, чи обласний дрібний злодюжка може створити таку проблему бізнесу, що останньому дешевше дати хабар, аніж чесно за підтримки держави захистити свої права", - підкреслив він. 

"Завдання Верховної Ради - захистити український бізнес шляхом консолідації у сесійній залі, залишивши політичну боротьбу на ток-шоу" - заявив парламентарій.