Ярослав Москаленко обговорив Концепцію Загальнодержавної програми подолання наслідків аварії на ЧАЕС

8 Жовтень 2014

Сьогодні, 08 жовтня, у залі урочистих виконавчого комітету Славутицької міської ради відбулось розширене виїзне засідання Київської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" до 30-річчя Чорнобильської катастрофи. Захід відбувся за участі народного депутата України Ярослава Москаленка, мера Славутича Володимира Удовиченка, представників громадських Чорнобильських організацій районів і міст України. 

На засіданні були прийняті проекти Концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми подолання наслідків Чорнобильської катастрофи на 2015-2016 роки і Плану заходів, пов’язаних із 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Ярослав Москаленко запевнив, що бере на себе зобов’язання підготувати відповідне звернення до Президента, Прем’єр-міністра, уряду та Голови Верховної Ради. Також парламентарій підтримав пропозиції міського голови, членів громадської ради з розвитку міста Славутич, ветеранів ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС про підготовку окремого блоку заходів до 30-річчя Чорнобильської катастрофи від міста Славутича.

Під час цієї зустрічі Ярославу Москаленку було передано лист від членів сімей учасників АТО.