Ярослав Москаленко ініціює публічну дискусію у питанні добровільного об'єднання територіальних громад

19 Червень 2017

Депутатська група "Воля народу" ініціює публічну дискусію щодо необхідності встановлення дедлайну у питанні добровільного об'єднання територіальних громад. Про це заявив лідер групи, народний депутат Ярослав Москаленко. 

Він повідомив, що з цією метою вже підготовлено відповідний законопроект. "Зрозумійте, цього хочуть не депутати, цього вимагають на місцях самі ж люди. Так і кажуть на нарадах: «приберіть із закону слово «добровільні» і наведіть порядок в країні»", - заявив він.

За його словами, реформа децентралізації відверто забуксувала."Як наслідок, сьогодні в Україні об’єдналося лише 37% громад", - зауважив політик. 

Він нагадав, що в неділю минуло три роки, як уряд затвердив «Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», у свою чергу пройшло 2,5 роки, як прийнято закон «Про добровільне об’єднання територіальних громад». "І що ми бачимо на практиці? Що більша половина країни так і не зрозуміла, або не захотіла зрозуміти ціну моменту", - заявив він.

"Ми не маємо права пустити процес децентралізації на самоплин, інакше повністю станемо черговими політиканами, які «щось намагались, але не змогли».", - заявив Я.Москаленко.