Ярослав Москаленко: "Багато рекомендацій Місії Європарламенту досі не враховані у роботі ВР"

16 Червень 2016

У Верховній Раді України відбулася зустріч керівників депутатських фракцій і груп з координаторами програми Європейського Парламенту з підвищення інституційної спроможності Верховної Ради - Співголовою Парламентського комітету асоціації Україна-ЄС Андреєм Пленковичем та колишнім Президентом ЄП Петом Коксом.

Під час зустрічі голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко позитивно оцінив призначення Прем'єр-міністром України Голову Верховної Ради Володимира Гройсмана, що, за його словами, дозволило налагодити співпрацю між законодавчою і виконавчою гілками влади на якісно новому рівні.

В той же час, лідер "Волі народу" критично зауважив, що 52 рекомендації Місії Європейського Парламенту досі не враховані у роботі Верховної Ради. Не здійсненні кроки і до впровадження системи розподілу комітетів ВР за методом д'Ондта, яка була презентована під час тижня України у Європарламенті. В результаті, у роботі  Верховної Ради й надалі спостерігаються проблеми із дотриманням балансу між коаліцією і опозицією, підкреслив Я.Москаленко.

Сторони домовилися про подальші кроки у питанні реформування Верховної Ради.