Ярослав Москаленко: «Артек» лишився вірним своєму духу»

21 Квітень 2017

Народний депутат України, президент дитячо-юнацького спортивного клубу «Діназ» Ярослав Москаленко взяв участь у відкритті багатофункціонального міні-футбольного майданчика міжнародного дитячого центру «Артек». 

Виступаючи перед артеківцями, він зазначив, що добре пам’ятає атмосферу «Артеку» у Криму: «Це була наче країна всередині країни – зі своєю інфраструктурою, традиціями та звичаями. Мрією нашого дитинства було потрапити до «Артеку», адже туди відправляли лише найкращих. Дружба, повага, мрії про краще майбутнє – це ті атрибути, які на повну відчув кожен, кому пощастило стати «артеківцем». 

Ярослав Москаленко зауважив, що «Артек» змінив «прописку», табір оселився у Пущі Озерній під Києвом, але лишився вірним своєму духу. «Сьогодні я на власні очі пересвідчився, що табір, відкритий завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка, розвивається та розбудовується, – зазначив він. – Українські діти і надалі мають можливість приїздити в «Артек», творити підвалини нової України. Вірю, що це лише початок нового великого шляху. І згодом ми обов’язково повернемо «Артеку» його Батьківщину – Крим». Народний депутат подякував генеральному директору міжнародного дитячого центру Сергію Капустіну за розбудову «Артеку» та активну роботу у вихованні підростаючого покоління.

У відкритті футбольного майданчика, побудованого за європейськими стандартами, також взяли участь народний депутат України, президент Федерації футболу України Андрій Павелко та президент громадської організації «Ветерани футбольного клубу «Динамо» Київ», видатний український футболіст та тренер Володимир Мунтян. В рамках відкриття на майданчику пройшов футбольний матч між збірними командами юних артеківців.

Робота міжнародного дитячого центру «Артек» була відновлена у червні 2016 року. З того часу у центрі відпочило понад 4 тисячі дітей з усіх регіонів України, в першу чергу пільгових категорій. В поточному році понад 10 тисяч дітей стануть учасниками 13 тематичних змін патріотичного, освітнього, спортивного, творчого, екологічного, туристичного спрямування.