"Я й далі вперто лобіюватиму інтереси громади" - Ярослав Москаленко під час відвідин школи в Мар'янівці

27 Червень 2019

У школі с. Мар'янівка Поліського району проведено утеплення фасаду будівлі за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Про це за своїй сторінці у фейсбук повідомив народний депутат по 96 мажоритарному округу Ярослав Москаленко.

"Сьогодні у багатьох школах гучно проходять випускні. У школі с. Мар’янівка святкування дуже скромне. Це село на Поліссі межує з зоною відчуження. Через віддаленість сюди ніколи не доходили руки чиновників. Такі села називають вимираючими. Побачивши вперше будівлю школи, важко повірити, що на дворі ХХІ століття.

Місцева влада звернулася до мене з потребою реставрувати приміщення. Кошти буквально доводилося вибігати, стукаючи у кожні двері і нагадуючи про них. І мені вдалося вибити їх з Державного фонду регіонального розвитку. Їх освоїли – утеплили фасад.

Щоб зрозуміти, наскільки важлива і потрібна школа Мар’янівці, варто побачити, з якою любов’ю вчителі самі роблять внутрішнє оздоблення, а діти прикрашають її своїми малюнками.

І скільки б разів я не чув, що це не робота мажоритарника, я і далі вперто лобіюватиму інтереси громади і буквально “вибиватиму” кошти саме на потреби округу. Якісна школа потрібна всім.

P.S. У школі нема ще теплих туалетів, на які, я впевнений, віднайдемо кошти до 1 вересня, і спортивного майданчика, який планують зробити волонтерськими силами", - заявив Я. Москаленко.