Я. Москаленко закликав кандидатів у нардепи пообіцяти не згортати започатковані проекти в 96-ому окрузі

16 Червень 2019

Народний депутат України, голова МДО "Київщина" Ярослав Москаленко особисто привітав низку громад 96-ого округу з Днем села, святкування яких припало на Трійцю. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуці.

"Отримуючи впродовж останніх двох тижнів запрошення на дні села, не подумав, що всі вони можуть бути в один день, в день Святої Трійці. Тож сьогодні довелося переїжджати з одного місця в інше, і то не всюди встиг побувати).

Усі сьогоднішні зустрічі стали прекрасним приводом підбити підсумки нашої спільної роботи упродовж останніх п’яти років та обговорити плани на майбутнє. Забігаючи наперед, скажу, що в деяких селах вже встиг пересіктися з майбутніми кандидатами в народні депутати від нашого округу. Один з них сказав, що попереду нас чекають важкі чи навіть страшні часи виборів. Я ж вважаю зовсім по-іншому. Вибори – прекрасний демократичний процес, де люди свідомо обирають того, кого хочуть. Єдине, чого мені хотілося б почути від усіх кандидатів, це обіцянку, що ті проекти, які були започатковані в тому числі за моєї участі не будуть згорнуті чи заморожені після виборів у разі їхньої перемоги. Про це говорив, зокрема, у Микуличах на Бородянщині, де вже майже добудована нова школа, яку необхідно буде вводити в експлуатацію.

Чудове спілкування та прекрасний концерт чекав на мене і в селі Нова Буда Бородянського району. День села тут теж став теплим свято, на яке всі зібралися наче одна родина – святкували, спілкувалися, планували майбутнє. Щиро бажаю усім нашим громадам зростання статків та благополуччя, а сім’ям – здоров’я та успіху!

Завітав і на Вишгородщину. У Гаврилівці, яка вирішила приєднатися до Бучанської ОТГ, говорили про переваги такого рішення. Можна по-різному ставитися до реформи децентралізації, але в даному випадку я цілком підтримую жителів села. Працюючи над проблемами Гаврилівки, серед яких і дороги (зокрема, сполучання із селом Синяк, яке наразі будується), і маршрутні перевезення, впевнений, що приєднання до Бучанської ОТГ дозволить отримати додаткові ресурси і буде перспективним для розвитку села.

Встиг привітати з Днем села і Старі Петрівці Вишгородського району. Побажав щастя і процвітання потужній та активній громаді села, Божого благословіння родинам.

Наостанок скажу, що був радий бачити майбутніх кандидатів у народні депутати сьогодні в окрузі. Адже мажоритарка – це передусім робота з людьми і між людей. Я бажаю усім кандидатам з честю пройти шлях виборів і не забувати, що виборчий процес закінчиться, і після нього теж доведеться дивитися один одному в очі. А передусім я звісно бажаю успіху нашому округу, адже я тут живу, і мені не байдуже, хто представлятиме наші інтереси в найвищому законодавчому органі. Зі святом усіх!", - відзначив Я. Москаленко.