“Воля народу” вимагає негайно провести розслідування щодо скандалу в “Укроборонпромі”

28 Лютий 2019

Депутатська група “Воля народу” наполягає на тому, щоб правоохоронні органи провели розслідування оприлюдненої днями інформації стосовно корупційних схем та розкрадань в “Укроборонпромі”. Про це повідомив голова депутатської групи Ярослав Москаленко. 

“Я очікував, що ця президентська кампанія буде найбруднішою в історії України. Передусім тому, що великий інтерес мають зовнішні вороги України. Немає сумнівів, що скандал навколо оборудок по нашій оборонці має на меті не справедливість, а вплив на майбутнє волевиявлення. Його автори добре прорахували час і використали наше надбання – свободу слова”, – зазначив політик на своїй сторінці у Фейсбук.
 
“Депутатська група “Воля народу” однозначно наполягає, що українському суспільству потрібні прямі конкретні відповіді. Навіть, якщо це безпідставні звинувачення. Ми вимагаємо від правоохоронних органів адекватно зреагувати. Ця тема має бути для них – номер один. Закликаємо президента як верховного головнокомандувача тримати цю справу під особистим контролем. Якщо правоохоронці знайдуть обґрунтовані докази, то покарання має бути максимальне за мародерство і державну зраду під час війни. Чий би син, кум, сват, брат, друг і партнер це не був”, – заявив він.

Парламентарій не виключає, що скандал є складовою гібридної війни: “Політичний досвід за останні роки та інтуїція підказують, що це може бути частиною гібридної війни. Занадто багато запитань викликає джерело, яке надало журналістам цей злив. Хто цей харківський бізнесмен, який керував російськими фірмами і про якого говорять зараз у соцмережах? Чому саме напередодні виборів ця інформація?”.

Також Ярослав Москаленко чітко пояснив, чому не вважає створення ТСК ефективним: “Нинішні народні депутати не перший день у парламенті, а багато-хто – не першу каденцію. Заявляти про ТСК без закону про ТСК? Її вплив буде не більший, ніж розмови у ток-шоу на одному із телеканалів. Це вина всього парламенту, всіх, хто сидить у сесійній залі, що закону про ТСК немає. Верховна Рада не забезпечила себе ефективним інструментарієм. Тому давайте чесно скажемо людям – що хочемо попіаритись. Але навіть попри піар в т.ч. окремих кандидатів в президенти, депутатська група “Воля народу” буде давати своїх представників для роботи до кожної ТСК, щоб люди знали правду. Але якщо ми хочемо результату, то маємо разом вимагати від правоохоронних органів найшвидшого розслідування”.