«Воля народу» вимагає дати старт медичній реформі та призначити профільного міністра

6 Червень 2017

Депутатська група «Воля народу» виступає розгляд на цьому пленарному тижні законопроектів щодо медичної реформи. Про це на Погоджувальній раді заявив лідер групи Ярослав Москаленко. 

«Позиція депутатської групи «Воля народу» - одностайно голосувати за старт медичної реформи. По суті, нам не важлива кожна буква чи кома в цих законопроектах. Важливо, щоб ми нарешті зрушили з місця», - наголосив він. 

Парламентарій відзначив, що запропоновані новації відповідають нинішнім викликам суспільства. «В основі даних законопроектів лежить зовсім інший новий підхід до організації управління галуззю, важливим акцентом у запропонованих законопроектах і є якраз акцент на первинну медичну допомогу, з якої і необхідно розпочинати реформу», - сказав він.

Разом з тим, очільник «Волі народу» вкотре нагадав, що в Україні не призначено Міністра охорони здоров’я. «Я вважаю, що в Уляни Супрун був більш, ніж достатній випробувальний термін. Тому запитання – чому ми досі не внесли цю кандидатуру і не розглянули її Верховною Радою? Якщо дана кандидатура не підходить, тоді нам треба внести нову кандидатуру людини, яка могла б нести політичну відповідальність за стан справ в галузі охорони здоров’я», - заявив Я.Москаленко.