«Воля народу» проголосувала за уряд за чітких умов

19 Квітень 2016

Виступаючи у Верховній Раді, лідер депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко заявив, що група в умовах фактично непрацюючої коаліції підтримала уряд Гройсмана, тому що керувалися не власними  політичними рейтингами, а майбутнім держави. "Реакція західного світу підтвердила, що Україна фактично уникнула розвалу державної влади",- підкреслив він.- але що цей уряд дасть Україні, ми зможемо вже побачити по першим його крокам".

В той же час Ярослав Москаленко висловив чіткі умови, які висунула "Воля народу" новому уряду. За його словами, одним з перших кроків має стати боротьба з корупцією, адже саме це від України чекає увесь цивілізований світ. 

Іншим важливим питанням роботи уряду, на переконання лідера групи, є підтримка вітчизняного виробника: «Які пріоритети в роботі уряд Гройсмана обере - підтримку західних кредиторів чи боротьбу за робочі місця та захист підприємств, які працюють на економіку України?».

На думку Ярослава Москаленка, також важливою умовою буде тарифна політика: «Чи вони будуть продовжувати ганебну практику уряду Яценюка, чи проведуть глибинні реформи, які дадуть можливість прозоро формувати тарифи. А значить ми і виконаємо рекомендації МВФ і не будемо піднімати комунальні тарифи людям».

Голова «Волі народу» також відзначив необхідність співпраці уряду з парламентом. «Тест на співпрацю буде вже найближчим часом, коли парламент, сподіваюсь, подолає вето Президента на законопроект 2093 щодо захисту громадян, постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС. А новий уряд, імплементуючи цей законопроект, продемонструє: з народом він,чи ні», – зауважив він.