«Воля народу» наполягає на перегляді стратегії реформування лісового господарства

4 Грудень 2017

Стратегія сталого розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року, прийнята нещодавно урядом, має бути переглянута. Таку позицію депутатської групи «Воля народу» озвучив голова групи Ярослав Москаленко під час погоджувальної ради.

За його словами, уряд схвалив проект стратегії без обговорення, і як результат вже два тижні в Україні не вщухають багатотисячні мітинги працівників лісових господарств. «Люди бояться, що запропоноване створення нового суб’єкта господарювання, якому передають всі лісові масиви – це прямий шлях до їхньої приватизації», – зазначив нардеп.

Ярослав Москаленко також зауважив, що передача повноважень щодо надання лісів для ведення лісового господарства з місцевого на центральний рівень не відповідає завданням  реформи децентралізації. «Наша депутатська група «Воля народу» наполягає на перегляді даної стратегії. Наскільки мені відомо, в Кабінеті міністрів готовий доопрацьовувати цей документ», – повідомив він. Голова «Волі народу» також запропонував підняти це питання на годині запитань до уряду у парламенті.