Відродження духовності: у Красятичах зводять храм

19 Січень 2015

Нині у районному центрі Поліського району – селищі Красятичі триває будівництво храму Воздвиження Животворящого Хреста Господнього. На території  селищної ради, де проживає більше 800 жителів, давно постало питання будівництва церкви. Ще у 2008 році було закладено капсулу зі святими мощами у фундамент майбутньої церкви, а на Покрову Пресвятої Богородиці -14 жовтня 2014 року відслужено молебень перед початком будівництва храму.  Територіальна громада, на чолі з головою селищної ради Т.І.Недашківською, під час зустрічей з народним депутатом Ярославом Москаленком озвучили таку пропозицію і він пішов назустріч. Таку потрібну і благородну справу підтримав і благочинний Поліського церковного округу отець Іоанн Токарук. Мало хто сподівався, що будівництво храму розпочнеться і за 3 місяці вже вималюється церковна споруда з куполом.

Як розповідає Т.І.Недашківська, кошти на будівництво церкви почали збирати ще пару років тому, але їх не вистачало, щоб розпочати будівництво. Ярослав Миколайович під час свого візиту у район восени зробив свій перший фінансовий внесок і справа зрушила з місця.  Отець Іоанн знайшов майстрів, закупив будівельні матеріали, до речі, смерекові дерев»яні  колоди доставляли прямо із Закарпаття.

Храм вирішили збудувати на гарному місці - при в'їзді в Красятичі, де його гарно видно усім, хто проїжджає по трасі «Київ-Овруч». 

Є таке повір'я, що люди, які допомагають будувати храми і дбають про розвиток духовності, благословляє сам Господь, допомагає в їхньому житті, дарує їм мир та здоров’я. Чим більше людей допомагатиме Церкві, тим швидше відродиться наше суспільство, настане мир і злагода у нашій країні.

За матеріалами газети «Новини Полісся»