Відбулись публічні громадські обговорення щодо сучасного стану справ у чорнобильській сфері

18 Лютий 2015

17 лютого 2015 р. в місті Коростені Житомирської області відбулись публічні громадські обговорення на тему: «Сучасний стан, проблематика та актуальні завдання з подолання наслідків Чорнобильської катастрофи».

Метою засідання був науково-практичний аналіз сучасного стану екологічних, медико-соціальних проблем та нормативно-правових документів, напрацювання пропозицій з подолання наслідків аварії на ЧАЕС.

У заході взяли участь народний депутат України, голова підкомітету ВР з питань подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи Ярослав Москаленко, заступник голови комітету ВР з питань Регламенту Володимир Арешонков, міський голова Коростеня Володимир Москаленко, представники міністерств та відомств України, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, науковці, громадські організації та ЗМІ.

З поміж іншого, Я.Москаленко запропонував громадськості підтримати ініційовані ним зміни до Закону "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" щодо відновлення безоплатного харчування потерпілих дітей, які навчаються в закладах освіти (законопроект №2060).

Усі пропозиції, висунуті під час обговорення, будуть детально вивчені, узагальнені та подані на розгляд до Кабінету Міністрів та відповідних комітетів Верховної Ради України.