Від комуналки до «Креону»

29 Травень 2015

Народний депутат України Ярослав Москаленко провів черговий прийом мешканців Вишгородського району. Перед кабінетом утворилася черга із двох десятків людей, серед записаних було й кілька голів сільрад.

Вирішувалися ті самі питання, що й завжди: надання матеріальної допомоги, земельні дилеми та житлово-комунального напрямку. Хоча дехто звернувся з питанням працевлаштування, а ще – виділенням ділянки для будівництва церкви у селі Раківка.

Питання із серії комунальних (сходи, дах, індивідуальне опалення, електрифікація) забирають дуже багато часу! Вони не складні і не вимагають космічних фінансових витрат. Чому їх не можна вирішити на рівні місцевого самоврядування? Приміром, полагодженням даху для мешканки Вишгорода Катерини Вітковської місцева влада не займається – хоча це у повній компетенції мерії, яка не відреагувала на звернення вище згаданої Катерини Олексіївни. Таких прикладів – через один… А от законодавчо вирішити питання безперебійної видачі медичного препарату «Креон», аби підтримувати життя хворої дитини Юлії Бондаренко, – це те, що може вирішити лише нардеп, а не ніяка місцева влада.  

Сільські голови переймаються темою об’єднання територіальних громад. Як відомо, не всіх влаштовують запропоновані варіанти. Тож найближчими тижнями Ярослав Миколайович вирішив їх спеціально зібрати для детального обговорення цього нововведення.

Ольга Авраменко