В очах Європи ВР перетворюється на фабрику законодавчого сміття - Ярослав Москаленко

15 Березень 2016

Поїздка частини народних депутатів у Брюссель була змістовною і вчасною, наголошує голова групи «Воля народу» Ярослав Москаленко. Однак прикро було дізнатися, що європейські парламентарі називають Верховну Раду України «фабрикою законотворчого сміття». Про це він заявив, виступаючи з трибуни парламенту.

За словами Ярослава Москаленка, більшість депутатів наразі так і не зрозуміли своєї ролі у суспільстві. «Ті 52 рекомендації, які нам дав шановний пан Кокс, ми повинні були у першу чергу з них розпочати наші реформи. Кожен, навіть молодий народний депутат повинен це розуміти», – наголосив він.

Під час виступу Ярослав Москаленко порівняв Україну з «Титаніком», який вже наштовхнувся на айсберг і йде на дно. «Тоді, коли український народ, знаходячись на борту лайнеру, чайними ложками черпає воду, щоб залишитись живими і допливти до берега, капітан і старпом цього корабля разом з усією командою б’ються за теплі каюти, – додав він. – Скажіть мені, яка різниця, в якій каюті потонути?».

Голова групи «Воля народу» звернув увагу на Героїв Чорнобиля, які напередодні 30-річчя Чорнобильської катастрофи залишилися без підтримки держави та навіть практично без медичної допомоги. Він зачитав звернення Володимира Удовиченка, який 25 років працював мером міста Славутич: «Герої АТО – народні депутати і ті, які служать на фронті, – можуть чітко усвідомити, що держава, яка так себе поводить з чорнобильцями, якщо ми її докорінно не змінимо, буде ставитися так само і до Вас».