В країні потрібно швидше провести нові кадрові призначення, підпорядковані Президенту – Ярослав Москаленко

3 Червень 2019

Голова депгрупи “Воля народу” Ярослав Москаленко звернувся до Президента України, аби прискорити призначення кадрів у підпорядкованих йому профільних відомствах, зокрема, оборони, закордонних справ, СБУ, голів облдержадміністрацій. Оскільки для повноцінної роботи не вистачає взаємодії усіх гілок влади.

“Ми бачимо зареєстровані проекти про звільнення Міністрів закордонних справ, оборони, Голови Служби безпеки України. Безумовно, Верховна Рада розгляне ці подання. І готова їх підтримати. Принаймні, я та мої колеги з групи “Воля народу”, точно будуть за це голосувати. Але ж, Володимире Олександровичу, Ви вже можете внести свої кандидатури на ці посади”, – зазначив політик на Погоджувальній раді. 

Також він пояснив, чому негайної актуалізації потребують і посади голів облдержадміністрацій. 

“Дайте суспільству відповідь Вашого бачення по керівництву облдержадміністрацій, і всій прямій виконавчій вертикалі президента. Новий президент вже два тижні працює, а адміністрації живуть своїм старим життям, а то й взагалі розбалансовані або взагалі не мають своїх голів обласних державних адміністрацій. А в країні зараз період підготовки до нового опалювального сезону, навчального року, завершення медичної реформи”, – повідомив парламентарій. 
 
“Я закликаю Уряд, Верховну Раду, Президента до консолідації зусиль. А інакше ми всі разом штучно звалимо країну ще й у політичну кризу, – вважає Ярослав Москаленко. – Люди хочуть швидких рішень, громадяни прагнуть змін. А це можливо виключно за умови ефективної взаємодії всіх гілок влади і відмови від тактики випаленої землі у політичній боротьбі. Якщо ми хочемо цій країні добра”.

Також політик  наполіг на включенні до розкладу пленарного тижня законопроекту 8057 щодо посилення інституційної спроможності Служби безпеки України. 

“Ініціатива має попередню підтримку більшості фракцій. Цей законопроект чекає підприємництво вже не один рік, адже позбавляє СБУ важелів економічного нагляду. Його прийняттям ми забезпечимо гарантії захисту бізнесу від неправомірних дій працівників СБУ. Переконаний, закон потрібно прийняти в цілому ще у цьому скликанні”, – додав він.