Уляна Супрун у своїй діяльності показала себе аполітичним технократом - Ярослав Москаленко

7 Лютий 2019

Голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко у коментарі руху "Чесно" озвучив позицію групи щодо ситуації навколо керівництва МОЗ. 

"По-перше, група "Воля народу" на своїх засіданнях не делегувала народних депутатів – членів групи підписувати проекти постанови чи заяви щодо відсторонення Уляни Супрун від керівництва МОЗ. Водночас саме "Воля народу" неодноразово на погоджувальних нарадах і пленарних засіданнях вимагала від коаліції та Кабінету Міністрів негайно внести на розгляд парламенту кандидатуру на посаду міністра охорони здоров'я. Питання лежить виключно в політичній площині. Країна без міністра майже три роки, з яких 2,5 роки в ролі в.о. Уляна Супрун. Природно, що її кандидатуру мають внести першою. Якщо її не підтримають, то нехай вносять кандидата, який матиме 226 голосів у залі", - сказав очільник "Волі народу". 

Ярослав Москаленко також наголосив, що зі свого боку вважає Уляну Супрун одним з найкращих міністрів цього уряду. "У своїй діяльності вона показала себе аполітичним технократом. Я можу не поділяти окремих кроків чи механізмів реалізації, але загалом підтримую реформування медичної галузі".