Україна має стати членом НАТО - Ярослав Москаленко

10 Липень 2017

Верховна Рада має зробити все від себе залежне, аби Україна стала членом НАТО. На цьому на Погоджувальній раді заявив лідер депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко.

"Збройні сили України до 2020 року планують перейти на стандарти НАТО. Натомість, разом з урядом ми маємо забезпечити надійне підґрунтя та економічний ріст", - наголосив політик. 

Я.Москаленко відзначив новий етап відносин між Україною і Північноатлантичним альянсом, що настав після підписання Президентом історичного закону про курс на вступ до НАТО. "Шкода, що парламенту знадобилося цілих три роки після Революції гідності, щоб прийняти відповідний закон. Адже люди першочергово вийшли на Майдан, відстоюючи європейський та євроатлантичний шлях розвитку України", - зауважив він.

За його словами, Верховна Рада може зробити посильний внесок у питанні здобуття Україною Плану дій щодо членства в НАТО. "Передусім ми маємо посилити міжпарламентський зв’язок з країнами-членами Альянсу, де кожен народний депутат має стати лобістом ідеї приєднання нашої держави до НАТО", - сказав народний депутат.