У Вишгороді відкрито оновлене хірургічне відділення ЦРЛ

13 Січень 2017

У Вишгородській центральній районній лікарні відкрито оновлене хірургічне відділення. Відділення, яке відповідає усім європейським вимогам для перебування в ньому хірургічних пацієнтів, урочисто відкрили сьогодні народний депутат Ярослав Москаленко, голова Київської обласної держадміністрації Олександр Горган та представники районної влади.

За словами головного лікаря Івана Клюзко, уже сьогодні відділення працює у повному обсязі з кількістю 60 койкомісць – 40 хірургічних та 20 травматологічних. «Вишгород знаходиться на перехресті двох серйозних автомобільних магістралей, і надання травматологічної допомоги у нашій лікарні є пріоритетним напрямом, – зазначив він. – Також надаємо допомогу бійцям, що прибули із зони проведення АТО. Тому дуже важливо, що завдяки активній підтримці Ярослава Москаленка, губернатора, районного керівництва ми отримали можливість оперувати на сучасному, якісному обладнанні».

Як зазначають у ЦРЛ, у 2016 році лікарнею було проведено капітальних ремонтів на суму майже 3 мільйони гривень, 1,5 мільйони з яких було витрачено на ремонт Димерської районної лікарні, інші кошти – на ремонт хірургічного, патологоанатомічного та інших відділень лікарні у Вишгороді. У ході урочистого відкриття гості мали можливість оглянути оновлені хірургічні, травматологічні та реанімаційні палати, сестринські та процедурні приміщення.

«Добре, що ми нарешті відходимо від практики, коли грошей немає, і ми робимо якусь одну особливу палату для ветеранів війни або чорнобильців, – говорить Ярослав Москаленко. – Ми змогли відремонтувати хірургічне відділення, але залишаються ще й інші відділення, в яких також треба провести ремонт. Тому ми повинні максимально акумулювати зусилля і губернатора, і районної влади, і мої як народного депутата».

Як зауважив губернатор Київщини, Вишгородську ЦРЛ запропоновано МОЗ у якості багатофункціональної лікарні інтенсивного лікування другого рівня на території госпітального округу, який охоплюватиме Бородянський, Іванківський, Поліський і Вишгородський райони.