У Красятичах відбувся прийом Ярослава Москаленка

12 Червень 2015

Народний депутат України Ярослав Москаленко провів прийом громадян у Поліському районі. Спілкування з громадою округу є надзвичайно корисною і плідною справою. Саме під час такого обміну думками народний обранець має виробляти стратегію своєї роботи у парламенті та сприяти вирішенню найактуальніших та найпроблемніших питань.  

До Громадської приймальні народного депутата прийшло на прийом більше 30 громадян. Жителі сіл району порушували різні питання:надання матеріальної допомоги на лікування, проходження реабілітації після тяжких недугів, оформлення опікунства над дітьми, виплата коштів на дітей, які перебувають під опікою, призначення пенсії по інвалідності та з наслідками аварії на ЧАЕС, заміни слухового апарата дитині, отримання житла по переселенню, допомоги на проведення ремонту Вовчківської церкви та будівлі біля неї, підтримки наших земляків, які нині знаходяться у зоні АТО.

Прийом відвідали представники трьох поліських громад, які звернулися до нардепа з пропозицією долучитися до пошуку інвестора чи до співфінансування на проекти енергозбереження по програмі ПРООН. А це заміна вікон на металопластикові у Красятицькій школі, відновлення вуличного освітлення та заміна водонапірної башти у двох селах. 

Також звертались мешканці, у яких зайшли в глухий кут земельні питання, вирішення житлових питань. Як повідомляли раніше, представники територіальної громади Красятич звертались до Ярослава Миколайовича за допомогою у продовженні будівництва церкви. Цього дня народний депутат привіз обіцяну фінансову допомогу.