Сила громади: Новий дитмайданчик в Бучі

2 Жовтень 2014

Мешканці вул. Тарасівської у Бучі, де нещодавно журналісти СТБ встановили карусель, вирішили повністю оновити старий дитмайданчик, і їм це вдалося разом з меценатом.

Дітей дуже багато, місце дозволяє поставити тут якийсь ігровий комплекс, спортивні елементи. Збирали кошти, але три десятки тисяч гривень так швидко не назбираєш з-поміж людей”, — говорить Вероніка.

Компанія-виробник майданчиків готова була надати знижку у 20 %, але коштів все одно бракувало. Про таку ініціативу дізнався народний депутат Ярослав Москаленко.

“Я знав, що в Бучі журналісти започаткували добру справу і встановили карусель. Читав на “Сайті громади Приірпіння”, що навіть пенсіонери здавали мало не останні кошти. Це не справа нардепів встановлювати дитмайданчики. Але після слів бабусі, в якої тут навіть онуків немає, а вона несе кревні, щоб дітям було де погратись, тут довго думати не доводиться”, — говорить нардеп Ярослав Москаленко.

Сума, перерахована нардепом, якраз дозволила втілити дитячу мрію в життя.  Так неочікувано для людей у них під вікнами з’явилися ігровий комплекс “Гномик”. Та спортивний комплекс “Атлет-2″.

Громада долучилась до ремонту старих елементів. Поламані гойдалки забрали в ремонт, а гнилі сходи на старих гірках.Замінили й пофарбували за дорученням начальника ЖЕКу Володимира Кравчука.

Окрім цього, ЖЕК привіз на майданчик дві машини піску, його місцеві залюбки узялися розкидати самотужки, не чекаючи ранку.

Частина мешканців, що паркувалися на місці нового дитмайданчика, були незадоволені тим, що зникли їхні звичні паркомісця.

Завдяки роботі активних представників громади — це вже третій дитячий майданчик у Приірпінні, який створили завдяки публікаціям на “Сайті громади Приірпіння”.

За матеріалами Сайту громади Приірпіння