"Соборна європейська Україна" зібрала під своїми знаменами вже до 47 депутатів

25 Лютий 2014

У позафракційній групі народних депутатів Москаленка-Єремєєва зібралися, за попередніми підрахунками, вже від 44 до 47 депутатів, повідомив народний депутат Ярослав Москаленко у коментарі "Обозревателю".
 
"За попередніми підрахунками при об'єднанні з позафракційними депутатами групи Ігоря Єремеєва у нас буде 44-47 голосів", - сказав Москаленко.

Зокрема, в групі самого Москаленко 18 депутатів. За словами нардепа, названа група готова увійти в коаліцію без будь-яких умов.

"У нас немає ніяких умов, ми навіть припинили своє спілкування при формуванні коаліції. Наших представників не буде в Кабміні, ми не претендуємо на жодну посаду. Ми лише оприлюднили свій план. Пріоритетом номер один є європейський напрям. Як тільки вони домовляться, ми готові їх підтримати. Зараз головне, щоб домовилися три основні гравці - "Батьківщина" , "Свобода " і УДАР" , - підкреслив Москаленко.

За словами депутата, при формуванні групи, вони відмовили багатьом бажаючим до них приєднатися, серед яких були одіозні персони.

"Ми багатьом відмовили. Мої люди - це ті, хто в той важкий четвер пішли зі мною, щоб проголосувати. У нас з групою Єремєєва однакові принципи, ми не беремо одіозних фігур, ми не є представниками будь-яких олігархічних груп, у нас молоді, перспективні люди, в основному мажоритарники" , - сказав нардеп.

При цьому Москаленко підкреслив, що їх група буде підтримувати будь-якого міністра, готового працювати, в тому числі проголосують і за будь-яку кандидатуру, яку коаліція запропонує на посаду прем'єр-міністра.