Не можна допустити провалу пенсійної реформи - Ярослав Москаленко

15 Травень 2017

Верховна Рада має взяти активну участь у напрацюванні пенсійної реформи. На цьому на Погоджувальній раді наголосив голова депутатської групи "Воля народу" Ярослав Москаленко. 

"Досі Верховна Рада не долучалась до активної роботи по пенсійній реформі. Ми наполягаємо, щоб Голова Верховної Ради взяв ініціативу в свої руки і вже на цьому тижні ми активно включилися до цієї роботи. Тим більше, що завтра Місія МВФ приступає до роботи з урядом. Чому парламенту досі немає в цій робочій групі?", - зауважив він.

Я.Москаленко висловив невдоволення тим, що народні депутати до сих пір не ознайомлені з подробицями пенсійних змін. "Якщо ми підемо по сценарію Кабінету Міністрів і побачимо пенсійну реформу тільки тоді, коли вона з'явиться в стінах парламенту, то ми можемо, як показує практика, отримати низку альтернативних законопроектів від депутатів. Пенсійна реформа буде провалена, чого нам сьогодні не можна допустити", - наголосив парламентарій.

Він наголосив, що відповідальність перед українським народом за пенсійну реформу передусім будуть нести парламентарі, які, у свою чергу, обирали Кабінет Міністрів. "Наскільки мені відомо, пенсійна реформа, яка готується під сукном - це не реформа, а ситуативне рихтування з метою на декілька років перекрити фінансові складнощі для того, щоб Україна мала змогу платити за відсотки по набраних кредитах. Тому давайте не будемо ризикувати на сьогоднішній день відставкою уряду, долучимося до роботи і разом з урядом проведемо пенсійну реформу", - закликав він.