Найближчі шість місяців будуть визначальними для української нації – Ярослав Москаленко

15 Листопад 2016

“Найближчі шість місяців будуть визначальними для української нації, - заявив голова депутатської групи “Воля народу” Ярослав Москаленко, виступаючи на засіданні ВР. - Або Україна відбудеться, як суверенна, конкурентноспроможна, незалежна країна, або вона буде знищена на геополітичній мапі світу. І те, і те буде зроблено руками українців”.

За його словами, поки політики служать американським, європейським і російським босам, Україні не відбутися, як незалежній державі. Також він вважає, що український бомонд сповз із конкуренції образів майбутнього до брудної боротьби за владу. 

“Ми повинні пам’ятати: від прийнятих нами рішень, від виступів за цієї трибуни, залежить філософія життя 45-мільйонного населення. Ми повинні думати про українця, як про себе. Дбати про пенсіонера, як хочемо, щоб дбали про нас або наших батьків. І тоді у нас з вами, колеги, буде право на владу і буде час на ділі показати, як ми дбаємо про Україну. Подумайте над цими словами”, - звернувся депутат до своїх колег. 

А самих українців закликав не піддаватися на ворожі провокації і протести: “Вони не збільшать казну нашої держави. І точно не зроблять заможнішим ваше життя. І точно не зупинять війну. Об’єднавши зусилля, ми подолаємо кризу”, - резюмував Ярослав Москаленко.