На Київщині відбувся футбольний турнір "За Суверенну європейську Україну"

31 Березень 2014

Радість, сльози та море вболівальників - саме так можна охарактеризувати турнір футбольний турнір «Діназ» 2014 - За Суверенну європейську Україну, який проходив із 28 по 30 березня на стадіонах ФК «Діназ» у Лютіжі та Демидові. Турнір, відбувся за ініціативи футбольного клубу «Діназ» та засновника і почесного президента клубу, уповноваженого депутатської групи "Суверенна європейська Україна" Ярослава Москаленка.

Описати всі ті емоції, які вирували на стадіонах просто неможливо: боротьба на кожному клаптику поля, несамовита підтримка вболівальників, чисельна армія батьків.

За ті три дні, коли проходив футбольний турнір, можна зробити єдиний висновок – яка б не була напружена ситуація у нашій країні – на першому місці завжди будуть діти. Їх посмішки, вже дорослі переживання варті того, щоб проводити такі турніри.

 В останній день змагань проводилися фінальні поєдинки. Відтак переможцями турніру стали команда ФК «Київ», яка перемогла «динамівців» 2002 року народження  та гравці «Зміни» 2004-2005 року народження, які перемогли своїх земляків з «Оболоні».

Найзапеклішим виявився фінал хлопців 2005 року народження між «Діназом» та «Динамо». Підопічні тренера «Діназу» Андрія Гірчи увесь поєдинок були попереду, але «динамівці», програючи 1:3, змогли зрівняти рахунок та довести гру до післяматчевих пенальті. У футбольній лотереї фортуна посміхнулась київським «динамівцям», які і стали переможцями турніру.

Футбольний турнір «Діназ» 2014 - За Суверенну європейську Україну завершено, але емоції та враження після нього ще надовго будуть в голові у тих, хто став свідком цього святкового дійства!