Медиків не даремно називають хранителями життя - Ярослав Москаленко

13 Червень 2019

Народний депутат України, голова МДО "Київщина" Ярослав Москаленко привітав медиків з професійним святом. Політик особисто відзначив працівників сфери охорони здоров'я у Вишгороді, Бучі та Іванкові Київської області, про що поділився на своїй сторінці у фейсбуці.

"Медиків не даремно називають хранителями життя, бо у їхніх руках щодня опиняються сотні людських життів, які вони рятують своєю самовідданою працею. Професія медпрацівника не знає свят і вихідних, вона потребує великого терпіння, мужності й душевної чуйності.

Приємно, що на День медичного працівника у Вишгороді я прибув з доброю новиною – вдалося «вибити» державні кошти на реконструкцію пологового відділення Вишгородської ЦРЛ. З державного бюджету вже виділено і направлено на рахунки казначейства перші 4 мільйони гривень, а загальна сума субвенції становить 8 мільйонів. В цьому і вбачаю передусім своє завдання як народного депутата – доносити до влади на найвищих рівнях потреби жителів свого округу і домагатися результатів у їхньому вирішенні.

За віддану працю, сумління та щире серце, за те, що внесли вагомий внесок у розвиток медицини краю, вручив подяки кращим медпрацівникам Вишгородського району. Керівнику районної лікарні Івану Клюзку передав відзнаку від Кабінету Міністрів України. Нагорода є знаковою для всього колективу лікарні, адже це визнання на найвищому державному рівні їх нелегкої щоденної роботи.

Приємною несподіванкою День медичного працівника відзначений у Бучі. Цього дня місцеві медики отримали неабиякий подарунок – автомобілі. Важливо і те, що наразі йде процес створення Бучанського госпітального округу, який обслуговуватиме жителів Бучанської ОТГ. Тож нові автомобілі обов’язково стануть у пригоді.

В Іванкові теж вручив подяки медпрацівникам Іванківського та Поліського районів. Знаю, що вони працюють в особливо непростих умовах – і професійних, і побутових. Не часто сюди приїздять губернатори та чиновники, «причорнобильська» зона не вельми балувана владними візитами. Та й загалом сьогодні медикам важко, адже їм доводиться жити і працювати у час реформ, на собі випробовувати усі нововведення та намагатися втілити їх у життя.

Зі святом, дорогі медичні працівники! Уклін вам за вашу важку працю, самовідданість, професіоналізм. Бажаю вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів, миру та злагоди вашим родинам!", - відзначив Я. Москаленко.