ФК «Діназ» прийнято до професійної футбольної ліги - Ярослав Москаленко

29 Червень 2019

Футбольний клуб «Діназ» з Вишгородщини прийнято до професійної футбольної ліги. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив засновник клубу, народний депутат по 96 мажоритарному округу Ярослав Москаленко.

"Якщо вірити і наполегливо йти до мети - здійснюється найзаповітніше. 
Вчора на конференції професійної футбольної ліги до членів ліги прийнято ФК «Діназ». Ця подія стала логічним завершенням 20-ти річного шляху «Діназу» від однієї команди до дитячої академії з розвинутою інфраструктурою. Зараз ми досягли верхівки футбольної піраміди - клуб у професійній лізі. За цей час нашими кваліфікованими тренерами підготовлено тисячі дітей-гравців,а діназівцями зіграно сотні переможних матчів. 
Я впевнений, що новий етап розвитку футбольного клубу – професійна футбольна ліга - стане для діназівців ще більш успішним.
Часто пригадую, як ще хлопчаком бігав з друзями сільськими лугами, ганяючи м’яч і десь глибоко в серці мріяв стати схожим на одну із зірок тоді радянського футболу – Блохіна, Безсонова, Бєланова… З кожною такою невеличкою мрією, втіленою або нездійсненною, формується світогляд, характер майбутньої особистості. І саме тому, що ми можемо зробити аби діти почувалися щасливими, щоб виховували у собі дух переможців, прагнули кращого, росли й мужніли,було створено дитячу футбольну академію «Діназу».
Вона замислювалася, перш за все, як об’єднуючий стержень любителів шкіряного м’яча всієї Вишгородщини та найближчих до нас регіонів. Поступово це переросло в справжній футбольний бренд Київщини. Та тепер можу з впевненістю сказати, що не тільки Київщини, а й всієї України. І саме з подібних регіональних брендів й складається наш імідж спортивної держави.
Я ніколи не сумнівався, що «Діназ» поступово ввійде в еліту українського футболу. І сьогодні, отримавши статус професійного клубу, ми нарешті завершимо процес становлення, збережемо у себе найкращі футбольні таланти і будемо далі рухатися вперед. Відтепер наші хлопчики не тікатимуть в інші клуби, бо знатимуть, що тут є шанс, шанс стати справжньою зіркою українського футболу", - написав Я. Москаленко.