Дітям - від Святого Миколая

23 Грудень 2014

Щороку дорослі і малеча  чекають на зимові свята. Після Андрія на поріг кожної домівки ступає Святий Миколай, який приносить слухняним діткам подаруночки, а неслухняним – різочки. "Постукало" улюблене свято і у віконця наших хлопчиків і дівчаток.

Напередодні та у день свята у ролі  Святого Миколая виступили голова Поліської райдержадміністрації Г.В. Андрійченко, голова районної організації Товариства Червоного Хреста України Л.В.Сергійчук – вони побували у дитячому будинку «Пролісок» та вручили вихованцям засоби особистої гігієни та солодощі. Помічник народного депутата України Я.М.Москаленка – Т.В.Прибора привітала та вручила від імені Ярослава Миколайовича, який щороку робить приємні сюрпризи  дітям району, солодкі пакунки, наймолодшим –м’які іграшки. Цього разу раділи «миколайчикам» діти, які відвідують дитячі садки, діти-сироти та діти з дитячого будинку  «Пролісок» . 

Святий Миколай Чудотворець є уособленням благодійності - про це повідав учням Залишанського НВО, вихованцям Мар’янівського та Максимовицького  дошкільних закладів благочинний Поліського церковного округу отець Іоанн Токарук. Він розказав цікаві притчі про життя святого, а також привіз чимало приємних подарунків: іграшкового Діда Мороза під ялинку, головні убори для Снігуроньки та Діда Мороза, пакуночки з іграшками та цукерками, обручі для дівчаток, ікону Божої Матері у Мар’янівський садок. У Максимовичах за допомоги батюшки  відремонтовано та застелено половим покриттям підлогу.

Наймолодші та старші учні Залишанського НВО підготували для гостей передноворічну невеличку святкову програму, в якій величали Миколу Чудотворця. 

Новини Полісся