Державна служба в Україні тримається більше на ініціативі та активності людей - Ярослав Москаленко

27 Червень 2019

Народний депутат по 96 мажоритарному округу Ярослав Москаленко в Іванкові привітав держслужбовців з їхнім професійним святом. Про це політик повідомив на своїй сторінці у фб.

"Вітаючи в Іванкові держслужбовців з їхнім професійним святом, не міг не відзначити несправедливість, яку давно відчуваю у відношенні держави до менеджерів крупних державних компаній у порівнянні зі звичайними держслужбовцями. Чому керівник газодобувної чи енергетичної компанії в нашій державі може отримувати і один, і два мільйони гривень на місяць, та ще й виписувати собі премії по двадцять мільйонів на рік? А держслужбовець Іванківського району таких грошей не заробить і за десять, і за двадцять років.

І ні до чого тут розмови про те, скільки коштів у держбюджет приносить та державна компанія. Не завжди доходами можна виміряти роботу людини. Той же працівник соціальної служби – це по факту плече держави, яке вона підставляє людині у скрутному становищі, і заробляти гроші у бюджет він не повинен.

По факту державна служба в Україні, особливо в регіонах, стала практично волонтерським рухом, який тримається більше на ініціативі та активності людей, ніж на достойній оплаті. Можливо тому в залі в Іванкові було практично 90% жінок. Чоловіки менше витримують напругу державної служби, яка при тому ще й недостатньо оплачується.

І хоча за всі роки незалежності, попри всі реформи, державні службовці так і не отримали достойного визнання у самої держави, люди в містах і селах їх цінують і вдячні за щоденну працю. Від себе побажав держслужбовцям Київщини міцного здоров’я, успіхів, уваги держави та кращого майбутнього!" - написав він.