Держава зобов’язана забезпечити чорнобильцям належні соціальні гарантії - Ярослав Москаленко

2 Квітень 2018

Лідер депутатської групи "Воля народу", очільник чорнобильського підкомітету парламенту Ярослав Москаленко вимагає забезпечити чорнобильцям належні соціальні гарантії та прийняти для цього необхідні законопроекти. Про це він заявив на Погоджувальній раді парламенту. 

"Що робити майже двом мільйонам чорнобильців, серед яких сотні тисяч ліквідаторів? Мова йде про соціальний захист та про належне медичне обслуговування. Я б щиро волів побачити в порядку денному законопроект 6292, по якому ви, Андрію Володимировичу (Парубій - ред.), мали зустріч з представниками чорнобильських організацій у грудні. Я глибоко переконаний, що держава зобов’язана забезпечити чорнобильцям належні соціальні гарантії", - заявив Я.Москаленко.

В той же час, народний депутат констатував, що робота з ліквідації наслідків аварії триває. "Наш екологічний комітет в середу матиме виїзне засідання в Чорнобилі. Продовжуються роботи на об’єкті Укриття для його перетворення в екологічно безпечну систему. В руслі цього завтра у нас в порядку денному стоїть урядовий законопроект 6624. Там запропоновано збільшити фінансування робіт на об’єкті. Звичайно, це позитив. І депутатська група «Воля народу» закликає парламент підтримати цей законопроект", - сказав він.