Депутати пропонують підтримати об’єкти спорту, охорони здоров’я та культури

24 Січень 2017

У ВР зареєстрований законопроект №5643 щодо особливостей оподаткування витрат на фінансування об'єктів та закладів спортивної інфраструктури, охорони здоров'я та культури. Співавтором відповідного законопроекту є очільник депутатської групи “Воля народу” Ярослав Москаленко. 

У разі ухвалення ініціативи, заклади зазначених сфер матимуть змогу залучати позабюджетні, благодійні, спонсорські  кошти на фінансування своїх витрат, пов’язаних з капітальним ремонтом, реконструкцією існуючих або будівництвом нових приміщень. Мова йде про об’єкти, що перебувають у державній або комунальній власності та розташовані в сільській місцевості, адже саме там занепад медицини, культури і спорту відчувається найгостріше. 

На думку авторів цілком реально позбутися або хоча б мінімізувати такі розповсюджені явища, як географічна віддаленість медичних закладів від деяких населених пунктів, незадовільні умови праці медиків, тренерів і працівників культури, скорочення кількості бібліотек, клубів, спортивних секцій, масових заходів, відсутність якісного дозвілля молоді та ін.

Отже, удосконалення нормативно-правової бази допоможе вирішити порушенні питання та дозволить створити умови для повноцінного розвитку культури і спорту, а також підвищить якість медичних послуг.