День молоді у Вишгороді відбудеться по справжньому молодіжно і драйвово - Ярослав Москаленко

24 Червень 2019

Народний депутат України по 96 мажоритарному округу Ярослав Москаленко зустрівся з Молодіжною радою Вишгородського району. Про це політик написав на своїй сторінці у фб.

"Приємний післясмак після сьогоднішньої зустрічі з Молодіжною радою Вишгородського району. Готуємось до Дня молоді ;) . Учасники наради так креативили, що тепер організаторам прийдеться добре попрацювати, аби відібрати найкращі ідеї та «втиснути» їх в програму святкування. Подробиць поки не відкриватиму, адже за кілька днів все дізнаєтеся детально. Лише скажу, що буде по справжньому молодіжно і драйвово.

Поговорили з молоддю Вишгородщини й про справи серйозні. Зокрема, я розповів, що у липні 200 хлопців та дівчат зі Славутича візьмуть участь у Школі молодіжного лідерства. Це новий проект, заснований спільно із ГО «New Political Generation», мета якого – дати молоді політичну освіту та сформувати у підростаючого покоління активну громадянську позицію. 

Школа молодіжного лідерства - це той досвід для молоді, якого мені так не вистачало коли я розпочав роботу в місцевому самоврядуванні. 

Я вже звернувся до мера Вишгорода Олексія Момота, щоб організувати групу ініціативної молоді для участі в цій школі, яка буде відбуватися за підтримки Інституту громадянської освіти Києво-Могилянської академії. Зі свого боку я гарантую повну підтримку цієї ініціативи для вишгородців", - написав Ярослав Москаленко.