Інтерв'ю

 • 8 Квітень 2016
  Серію інтерв’ю з народними депутатами України в рамках проекту «Відповідальні» продовжує бесіда з народним депутатом, представником мажоритарного округу №96, що в Київській області, Ярославом Москаленком.
 • 22 Червень 2015
  Редакція «БВ» започатковує нову рубрику. В ній ми будемо аналізувати і контролювати роботу усіх гілок влади. У ВР цього скликання таким представником Бородянщини є Ярослав Москаленко.
 • 7 Березень 2014
  Після того, як стало очевидно, що влада Віктора Януковича котиться в безодню, народні депутати "пачками" почали залишати фракцію Партії регіонів. Сьогодні екс-"регіонали" не на жарт схвильовані і, можна сказати, навіть налякані ситуацією, яка склалася в країні. Більше того, багато вчорашніх завзятих прихильників політики екс-президента тепер звинувачують себе за те, що були занадто довірливі і йшли на поводу у жадібної влади. Про свою політичну помилку, страхи, підлість Януковича і приреченість Путіна розповів Gazeta.ua Ярослав Москаленко.
 • 7 Березень 2014
  Представника 96 виборчого округу розпитувала Христина РУЗАМ.  — Яким бачите вихід із ситуації? Які політичні сили у цьому напрямку підтримуєте, з ким співпрацюєте? — Ситуація непроста. І ми вже не можемо говорити лише про Крим. Російські війська активно підходять по всьому периметру українсько-російського кордону. Ми оцінюємо це як зовнішню свідому провокацію проти української держави і українського народу.
 • 1 Листопад 2013
  28 жовтня пройшов рік з часу проведення виборів до Верховної Ради України сьомого скликання. Новий парламент було сформовано за змішаною системою. Половина складу обиралась за партійними списками, а інша половина – у мажоритарних округах. Про підсумки першого року із журналістами 96 мажоритарного округу провів розмову народний депутат України від фракції Партії регіонів Ярослав Москаленко.
 • 5 Квітень 2013
  Для кожної людини здоров'я – багатство, яке не купиш ні за які гроші. Тільки фізично здоровій нації, збагаченій інтелектуально і духовно, під силу дати гідну відповідь викликам сьогодення. Саме цими причинами зумовлена велика увага до популяризації здорового способу життя та покращенню медичного забезпечення населення району з боку народного депутата України Ярослава Москаленка.
 • 10 Вересень 2012
  В радах разного уровня автор этих строк привыкла беседовать с толстыми, хмурыми, нудными мужчинами. Первый замгубернатора Киевщины Ярослав Москаленко неожиданно оказался улыбчивым красавчиком с тихим голосом и хорошими манерами. Я с удивлением вспомнила, что при подготовке к интервью люди, знающие Ярослава Николаевича, говорили о нем как о жестком, опытном хозяйственнике, талантливом менеджере и трудоголике. Надо же, подумалось, а ведь мог стать кинозвездой.
 • 10 Вересень 2012
 • 14 Серпень 2012
  «Древньому місту — нові здобутки» — гасло на концертній сцені Співочого поляв День міста. Ліворуч і праворуч іще два надписи: «Разом ми — сила. Віктор Решетняк» і «З добром до міста, з шаною до людей. Ярослав Москаленко». Віце-губернатор і почесний громадянин Вишгорода та Вишгородський міський голова поряд крокували у святковій колоні, а потім зі сцени вітали вишгородців. Скориставшись моментом, ми звернулися із запитаннями до Ярослава Москаленка (розпитувала Марина Кочелісова).
 • 24 Липень 2012
  Розпочнемо нашу розмову з непересічної події. В липні Ви стали переможцем у двох номінаціях: громадський діяч та спортсмен року на Вишгородщині, а за підсумками Вас визнано Людиною року району. Наскільки очікуваною була для Вас ця перемога?

Сторінки